TÜRK OPTİSYEN GÖZLÜKÇÜLER BİRLİĞİ 1. OLAĞAN GENEL KURULU

 

Değerli Üyelerimiz,

TO-GB 1. Olağan Genel Kurulu dün yapılan seçim ile tamamlanmıştır.
İlk genel kurulumuz da meslek etiği ve deontolojisi kabul edilmiştir. Yönetmeliğimizde yapılan değişiklikler oylanıp kabul edilmiştir. İlerleyen günlerde mesleki etik ve deontoloji tarafımızca sizlerle paylaşılacaktır.
Yapılan Ankara Birlik seçimlerinde 11 kişilik yeni Yönetim Kurulu Üyeleri 3 kişilik Merkez Denetleme Kurulu ve 9 kişilik Yüksek Disiplin Kurulu üyeleri seçilmiştir.
11 kişilik Yeni Yönetim Kuruluna Muğla Odamızdan Başkan Hakan İnan ve Sayman Levent Akyer en yüksek oylarla seçilerek Odamızı gururlandırmıştır.
Yeni görevlerinde kendilerine başarılar diliyoruz .
Yeni dönemde mesleğimizin sorunlarına çözüm bulma noktasında kendilerinin büyük katkıları olacağını biliyoruz ve 13. Bölge Muğla Optisyen-Gözlükçüler Odası olarak bunun haklı gururunu yaşıyoruz.
Yeni yönetimin Ülkemize, mesleğimize ve tüm meslektaşlarımıza ve seçilen çalışma arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz yaşattıkları bu büyük gurur için başta kendilerine ve Odamızı temsilen orada bulunan Sayın Mehmet Ali Çeşmebaşı ,Sayın Sinan Çetinkaya ,Sayın Cem Özaslan ve Sayın Ali Çetinkaya’ya da çok teşekkür ediyoruz

Paylaş

COMMENTS